Gizlilik Politikası

Bu gizlilik politikası ile bir oyun olan Başkan Online (Gizlilik politikasında “Başkan Oyunu” olarak anılacaktır) üzerinden kullanıcıların Başkan Oyununda bulunan kişisel bilgilerinin kullanımı ve korunması düzenlenmektedir.

Kullanıcıların kişisel bilgileri, adı – soyadı, e-posta adresi, IP adresi, telefon kodu gibi kullanıcıyı doğrudan ya da dolaylı olarak tanımlamaya yönelik her türlü kişisel bilgi olup, bu gizlilik politikasında “kişisel bilgiler” olarak anılacaktır.

Başkan Oyunu kullanıcılarının kişisel bilgileri, bu gizlilik politikası ile belirlenen esas ve kapsam haricinde hiçbir şekilde kullanılmayacak ve ancak kullanıcının açık rızası ile üçüncü kişilerle paylaşılacaktır.

Başkan Oyunu, kişisel bilgilerin ve Başkan Oyunu kullanıcılarının gerçekleştirmiş olduğu işlem bilgilerinin güvenliğini ve gizliliğini sağlamak için gerekli önlemleri almaktadır. Bu bilgiler veritabanında saklı bulunup yalnızca oyun içi amaçla kullanılabilir. Ancak, Başkan Oyunu tarafından gerekli bilgi güvenliği önlemlerinin almasına karşın internet sitesine ve/veya sisteme yapılan saldırılar sonucunda kişisel bilgilerin zarar görmesi veya üçüncü kişilerin eline geçmesi durumunda, Başkan Oyunu bu nedenle herhangi bir sorumluluğu olmayacaktır.

Bir kullanıcının, bir başka kullanıcının bilgilerine ulaşması ve bu bilgileri değiştirmesi mümkün değildir. Kullanıcının kişisel bilgileri, Başkan Oyunu yetklileri haricinde yalnızca kullanıcı tarafından ulaşılabilir ve bu bilgiler ancak kullanıcı tarafından güncellenebilir. Kullanıcının talebi ile kişisel bilgiler Başkan Oyunu tarafından da güncellenebilecektir.

İdari kurumlar ve adli kurumlar tarafından gelen talepler ve bildirimler doğrultusunda kişisel bilgiler, Gizlilik Politikasına uygun olarak adli ve idari kurumlar ile paylaşılabilir.

Kullanıcının kişisel bilgileri; gerçekleştirilen işlemlerde gerekli görülmesi halinde, sürecin hızlandırılması ve kullanıcılar arasındaki iletişimi sağlamak amacıyla işleme dahil olan diğer kullanıcı ile paylaşılabilir.

Oyun içi satın almalarda kullanılan bilgiler kişisel bilgiler kapsamında değildir.
Başkan Oyunu kişisel bilgiler olarak anılan, tanımlanan bilgiler haricinde hiçbir bilgiyi kaydetmemektedir.

Başkan Oyununu indiren her kullanıcı, Başkan Oyunu gizlilik politikası hükümlerini kabul etmiş sayılacaktır.

Kullanıcı Sözleşmesi

LÜTFEN AŞAĞIDAKİ KULLANICI SÖZLEŞMESİNİ DİKKATLE OKUYUNUZ.
BAŞKAN ONLİNE, BU SÖZLEŞMEYİ KABUL ETMENİZ HALİNDE MOBİL PLATFORMLAR ÜZERİNDEN SUNULAN OYUN İÇERİK/HİZMETLERİNDEN YARARLANMANIZA İZİN VERİR. MOBİL UYGULAMA ÜZERİNDEN KAYIT OLURKEN “KAYIT OL” DÜĞMESİNE BUTONUNA TIKLAYARAK VE/VEYA veya PLATFORM İÇERİK VE HİZMETLERİNDEN HERHANGİ BİRİNİ KULLANARAK YAHUT ERİŞİM SAĞLAYARAK İŞBU KULLANIM ŞARTLARI’NI OKUDUĞUNUZU, ANLADIĞINIZI VE İŞBU ŞARTLARA TABİ OLDUĞUNUZU KABUL ETMİŞ OLUYORSUNUZ.

1. SÖZLEŞMENİN KONUSU
1.1. İşbu Sözleşmenin konusu; BAŞKAN ONLİNE (Kısaca: “Şirket” olarak anılacaktır) tarafından erişim sağlanan ve/veya AppStore, Google Play Store platformlarında “Başkan Online” uygulaması ile indirilebilen (Kısaca: “Uygulamalar” olarak anılacaktır) “Başkanl” isimli oyun (Kısaca: “Oyunlar” olarak anılacaktır) ve bununla bağlantılı dijital içerik veya verilerin, Siteler/Uygulamalar üzerinden sunulan veya satışa konu edilen Oyunlarla bağlantılı her nevi ürün ve/veya hizmetin Siteler/Uygulamaların kullanılmasının ve/veya Oyunlar başta olmak üzere buradaki içeriklerden doğrudan veya dolaylı herhangi bir şekilde yararlanılmasının tabi olduğu kullanım şartlarının belirlenmesi ve düzenlenmesidir. Başkan Online Gizlilik Politikası ve Davranış Kuralları, işbu Sözleşmenin ayrılmaz birer parçasıdır.
1.2. Değişiklikler. Şirket, kendi karar yetkisi dahilinde uygulamalar üzerinden bu Sözleşme’nin içerdiği şartları ve Sözleşmenin ayrılmaz birer parçası olan Gizlilik Politikası ve Davranış Kurallarını dilediği zaman değiştirebilir, tadil edebilir, güncelleyebilir. İşbu değişiklikler uygulamalar üzerinden yayınlanır yayınlanmaz geçerlilik kazanacaktır. Bu yüzden herhangi bir olası düzeltme ve revizyon durumunda bilgilendirilmek için Siteler ve Uygulamalardaki, Sözleşme ile diğer bağlantılı kural ve düzenlemeleri belirli aralıklarla gözden geçirmeyi kabul etmiş olmaktasınız. Bunlarda yapılan herhangi bir değişikliğin geçerlilik kazandığı tarihten sonra oyunu veya diğer bağlantılı içerik ve hizmetleri kullanmanız tüm değişiklikleri kabul ettiğiniz anlamına gelir. Eğer değiştirilmiş şartlar ve koşulları kabul etmek istemiyorsanız, lütfen hemen hesabınızın kapatılması hakkında görüşmek için Şirketle bağlantıya geçin.

2. HİZMET TANIMI
Şirket Platformlar üzerinden ulaşabileceğiniz, oyun ve oyunlarla ilgili bağlantılı içerik, ürün ve hizmetler (“Hizmet”) sunmaktadır.
Ayrıca, hesap (“hesap”) oluşturulması, Hizmetlerden faydalanmak isteyen kişiler için zorunludur ve Şirket, İnternet Sağlayıcınızın kurulumu/kullanımı/sonlandırılmasından doğan hiçbir ücret veya ücretlendirmeden sorumlu tutulamaz. Platform Hizmetin aktif bir parçasıdır ve Platformun her türlü kullanımı, bu Sözleşme ve bağlantılı diğer Şirket kural ve düzenlemeleriyle aynı şart ve koşullarla yönetilir.

3. KULLANIM HAKKI
Bu Sözleşmenin şartlarına bağlı olarak sağlanan Hizmet, sadece sizin kişisel kullanımınız için olup Hizmetlerin kullanımı için münhasır olmayan, geri alınabilir, devredilemez lisansa tabidir. Yazılımı veya Hizmeti alt lisans olarak veremez, kiralayamaz, ödünç veremez ya da herhangi bir şekilde devredemezsiniz. Ek olarak değiştiremez, uyarlayamaz, ters mühendislik (reverse engineer) yapamaz ya da yazılımdan kaynak kodu elde edemezsiniz veya Yazılımı ya da Hizmeti bu Sözleşmede açıkça hüküm bulunan haller haricinde kullanamazsınız.

4. HESAP
(a) Nitelik. 15 yaşın altındaysanız ve Hizmetten faydalanmak istiyorsanız, aile(ler)nizin ya da vasi(ler)nizin kendi isimleriyle, söz konusu Sözleşmede yer alan tüm yükümlülükler için tam sorumluluk kabul eden bir hesap açarak kayıt sürecini tamamlayarak hesap açabilirler. Sitedeki Oyunların Üyelerin yaş gruplarına uygunluğunu denetlemek ve bu hususta karar vermek yetkisi Üyelere veya ilgili olduğu ölçüde veli/vasilerine aittir. Üyenin yaşının yasal rüşt sınırının altında olması halinde veli/vasilerine oynamayı tercih ettiği Oyunun kendi yaş grubu için uygunluğunu sorması ve onun onayı ile ilgili Oyunu oynaması veya oynamaya devam etmesi önerilmektedir. Site üzerinde sunulan Oyun içeriklerinde kullanılmak üzere edinilen her nevi aracın satış ve ediniminde işlem yapan Üyenin gerekli yasal rüştü haiz olması hukuki bir gereklilik olup bu gereği yerine getiremeyenlerin veli/vasilerinin izni ve gözetimi ile ilgili işlem ve edinimi gerçekleştirmeleri önerilmekte ve Şirket tarafından ilgili işlemler bu şekilde icra edilmiş olarak kabul edilmektedir. Bu bilgiler doğrultusunda belirtilen yaş sınırının altındaki çocukların bilgisayardaki her türlü hareketini kaydedebilen ve hangi sitelere girdiğini takip edebileceğiniz, sakıncalı sitelere ulaşma olasılığını en aza indirmek için kullanabileceğiniz aile koruma filtre programlarından yararlanılması tavsiye olunur.

Üyeler bu Sözleşmede iletilen tüm faaliyetlerden sorumludur.
(b) Hesap. Hesabınız açıldığı zaman, kendinizi Şirket’e tanıtacak bir isim (hesap kullanıcı adı) seçmeniz gerekmektedir. Hesap ID’niz için farklı bir kişinin ismini, üçüncü şahısların marka, telif ve diğer şahsi haklarını ihlal eden bir ismi ya da diğer üyeleri sizin bir şirket çalışanı olduğunuza inandırabilecek bir ismi veya Şirketin kendi takdir yetkisi dahilinde uygun olmadığına inandığı bir ismi seçemezsiniz, Şirket bu nitelikte hesap IDsini silme veya değiştirme hakkını saklı tutar. Hesabınız yoluyla ve hesabınızın IDsi altında yapılan tüm faaliyetlerden tek sorumlu sizsiniz. Oluşturduğunuz hesaba, hizmetlere ulaşmak için ihtiyaç duyulacaktır.
(c) Şifre. Hesabınızı oluştururken, bir şifre seçmek zorundasınız. Şifrenizin gizliliğin sürdürülmesinden ve diğerlerine şifrenizi ifşa etmeye ya da hesabınızı ele geçirmeye/hesabınızı ve/veya hesap ID’nizi kullanmaya izin veren kendi ifşanızdan doğabilecek her türlü zarar verici sonuçtan siz sorumlusunuz. Hiçbir zaman üçüncü kişilerin şifre isteğine cevap vermemelisiniz. Şirket sizden hiçbir zaman çevrim içi veya çevrim dışı olarak şifrenizi istemeyecektir. Şifreniz sadece bağlanma süreciniz için bir yol ve zorunluluktur. KULLANICI İSMİNİZİN VE ŞİFRENİZİN GİZLİLİĞİNİN SÜRDÜRÜLMESİNDEN VE HESABINIZ YOLUYLA YAPILAN HERHANGİ VE BÜTÜN FAALİYETLERDEN (UYGUN TÜM SATIN ALMALAR VE ÜCRETLENDİRMELER DE DAHİL) TAMAMİYLE SİZ SORUMLUSUNUZ.

Bir hesabı aynı anda sadece bir kişi kullanabilir. Hesap isminiz ve şifrenizi herhangi başka bir kişiye devretmeyeceğinizi veya kullandırmayacağınızı kabul etmiş oluyorsunuz.

Eğer hesabınıza sizin bilginiz ve onayınız dışında erişim sağlandığını düşünüyorsanız lütfen hemen Şirket ile iletişime geçin. Ancak hesap ismi ve şifrenizin üçüncü kişiler tarafından illegal kullanımı sizin ihmaliniz nedeni ile gerçekleşirse Şirket sorun çözümü adına sorumluluk almaz.
(d) Kayıt Yükümlülüğü. Hizmet’leri kullanmak için oluşturacağınız kayıt formuna (“Kayıt Bilgisi”) doğru, hatasız, güncel ve eksiksiz bilginizi vermeyi ve kayıt bilginizi doğru, hatasız, güncel ve eksiksiz tutmak için zamanında güncellemeyi sürdüreceğinizi kabul ediyorsunuz. Eğer herhangi bir asılsız, hatalı, güncel olmayan veya eksik ya da Şirket’in haklı sebeplerle asılsız, hatalı, güncel olmayan veya eksik olduğundan şüphelendiği bilgi verirseniz, Şirket hesabınızı askıya alma ya da sonlandırma hakkını saklı tutar ve şimdi ve gelecekteki tüm Hizmet kullanımını reddeder.
(e) Eski Üyeler. Şirket tarafından hesabı sonlandırılmış üyeler, hiçbir sebep ve hiçbir şekilde, herhangi bir başka hesap yoluyla dahil olmak üzere, Şirketin yazılı izni olmadan Hizmete erişemez.
(f) İlgili Hesap. Eğer Şirket herhangi bir hesabı sonlandırırsa, benzer bir şekilde aynı üye isimlerinin, telefon numaralarının, e-posta adreslerinin, posta adreslerinin, internet protokol adreslerinin kullanıldığı hesapları da sonlandırabilir.

5. Hizmet ÜCRETLENDİRMESİ
İşbu Sözleşme’de belirtilen satın almalar dışında Hizmeti kullanmak ücretsizdir. İnternet bağlantınızla ilgili her türlü ücretten siz sorumlusunuz.

6. OYUN İÇİ SATIN ALMALAR VE YEŞİL TAŞLAR
(a) Oyun içi satın almalar ve Oyun parası veya yeşil taşlar. Şirket zaman zaman Oyunlarda ve Platform üzerinde size satmak için kullanıcılarına çeşitli oyun eşyaları sunabilir (“Oyun içi satın almalar”). Ayrıca Şirket zaman zaman Oyunda, Oyun Eşyaları satın almada kullanılabilecek Yeşiltaş veya oyun parası sunabilir. Eğer Oyun Eşyaları ve Oyun parası veya yeşil taş satın almayı seçerseniz, Oyun Eşyaları ve Oyun parası veya yeşil taşların Oyunda nasıl kullanıldığını anladığınızı, Oyun Eşyaları ve Oyun parası veya yeşil taş kullanımı ve aktarımı dolayısıyla ortaya çıkabilecek tüm sonuçlardan sorumlu olduğunuzu kabul etmiş olmaktasınız. Ek olarak, Oyun Eşyaları ve Oyun parası veya yeşil taşı herhangi bir oyun dışı veya desteklenmeyen İnternet Sitelerinden satın alınması ve/veya satılmasının kesinlikle yasak olduğunu kabul etmiş olmaktasınız. HİZMETİN KESİLMESİ YA DA VERİLEMEMESİ DE DAHİL OLMAK FAKAT BUNLARLA SINIRLI OLMAMAK ÜZERE HER NE SEBEPLE OLURSA OLSUN SATIN ALDIĞINIZ OYUN EŞYALARI VE OYUN PARALARI VEYA PUANIN GERİ İADESİ YAPILAMAZ. Bu sözleşme şartlarını kabul ederek aynı zamanda satın alınan Oyun Paraları, Yeşil Taşlar ve Puanın Şirketin malı olduğunu ve Şirketin mevcut/yeni Oyun Eşyalarının fiyatını, kullanım şekillerini ve süresini değiştirme hakkını saklı tuttuğunu kabul etmiş olursunuz. ÖDEME KAYNAĞINIZIN İZİNSİZ KULLANILDIĞI VE KULLANIYOR OLDUĞU TÜM YETKİSİZ ÜCRETLENDİRMELER DAHİL HESABINIZ ALTINDAKİ TÜM ÜCRETLENDİRMELERDEN TAMAMİYLE SİZ SORUMLUSUNUZ. PARA KAYNAĞINIZI DIŞARIDAN GELEN KÖTÜ VE İSTEMSİZ KULLANIMDAN KORUMAK TAMAMEN SİZİN SORUMLULUĞUNUZDADIR.
(b) Güvenlik ve Dolandırıcılık Önleme. Güvenlik ve dolandırıcılığı önlemek amacıyla, Şirket gereklilik durumunda Gizlilik Politikası kapsamında Oyun Eşyaları ve Oyun parası veya yeşil taş alıcılarının isimleri, telefon numaraları, adresleri gibi kişisel bilgilerine ihtiyaç duyabilir. Alıcıların ayrıca satışlarının gerçek ve geçerli olduğunu onaylayan bir beyan yazmasına ve imzalamasına ihtiyaç duyulabilir. Bu tarz faaliyetlerin ihmali, gereklilik halinde alıcının hesabının askıya alınmasıyla sonuçlanabilir.

6.1. OTOMATİK YENİLEMELER – ABONELİKLER
Şirket iki tip otomatik yenileme türünde abonelik sunar. Abonelikler VIP üyelik şeklindedir. Bu abonelikler Oyun Eşyaları ve Oyun parası veya yeşil taş gibi değildir. Her ay otomatik olarak siz iptal etmedikçe yenilenir.

Otomatik yenileme içeren abonelikler aşağıdaki hizmetlerdir;
Hizmet Adı: VIP KADEME 1
Abonelikler her ay otomatik olarak yenilenmektedir.Ödeme iTunes hesabınıza onay işleminiz sonrası yansıtılacaktır. Abonelik iptal edilmedikçe devam eder. Abonelik bedeli iptal edilmedikçe her ay abonelik türüne göre 24,99 TRY iTunes hesabınıza faturalandırılır. İptal işleminin başarılı olması için periyot tamamlanmadan 24 saat önce gerçekleştirilmelidir.

Hizmet Adı: VIP KADEME 2
Abonelikler her ay otomatik olarak yenilenmektedir. Ödeme iTunes hesabınıza onay işleminiz sonrası yansıtılacaktır. Abonelik iptal edilmedikçe devam eder. Abonelik bedeli iptal edilmedikçe her ay abonelik türüne göre 39,99 TRY iTunes hesabınıza faturalandırılır. İptal işleminin başarılı olması için periyot tamamlanmadan 24 saat önce gerçekleştirilmelidir.

7. FATURA VERİ TABANINI 3.KİŞİLERLE PAYLAŞMA
Şirket Fatura Veri Tabanını, Gizlilik Politikası kapsamında hizmet kalitesini ve verisini geliştirmek ve korumak için 3. Kişilerle paylaşabilir. Bu durumda kullanıcı bilgileri 6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ve ilgili yasal mevzuata uygun şekilde korunacaktır.

8. OYUNCULAR ARASI TİCARET
Sınırlama olmadan, Yeşil taş, oyun paraları, hesap ID’si, hesap isimleri ve bütün oyun dışı aktarmalar dahil tüm diğer ticaret veya aktarım faaliyetleri kesinlikle yasaktır. Şirket izin verilmiş ya da yasaklanmış ticaret faaliyeti sebebiyle ortaya çıkan hiçbir kayıptan sorumlu değildir ve BU ÇEŞİT TİCARETTE YAPILAN HER TÜRLÜ YASAKLANMIŞ DAVRANIŞ DERHAL HESABIN İPTAL EDİLMESİ ŞEKLİNDE SONUÇLANABİLİR.

9. İÇERİK ve ÜYE DAVRANIŞLARI
(a) Üye Davranışı. Hizmeti kullanırken, Üyeler diğer üyelerin Hizmet kullanımını veya yararlanmasını engelleyecek ya da kısıtlayacak ya da usulsüz hiçbir davranış veya iletişimde bulunamazlar. Üyeler Hizmetleri sadece yasal amaçlarla kullanacaklarını kabul etmiş olurlar. Hizmetleri aşağıdaki şekillerde kullanmayacağınızı kabul etmektesiniz:
(1) Otomatikleştirilmiş yasadışı Programlar, Kodlar ve Bilgisayarların Kullanımı. Herhangi bir yasadışı otomatikleştirilmiş programın (Örneğin üçüncü kişi bot’u), sistemlerin, teçhizatın, bilgisayarların veya kodların Oyunlarda kullanımı kesinlikle yasaktır ve Şirket’in ve üçüncü kişilerin bu sebeple doğan her türlü zararı tazmin yükümlülüğünüz saklı kalmak üzere buna aykırılık halinde tüm hukuki ve cezai sorumluluk Üyeye aittir. Şirket kendi takdiri dahilinde ve meşru bilgilere dayanarak, bu Hizmet Şartlarını ihlal ettiğini tespit ettiği tüm üyelerin üyeliklerini sonlandırabilir ve süresiz olarak men edebilir. Şirketin verdiği tüm kararlar nihai kararlardır.
(2) Hizmet içerisinde taciz, tehdit, engelleme, hakaret, taciz istenmeyen ilgi ve bunun gibi diğer üyelere rahatsızlık edici davranışlarda bulunmak yasaktır. Şirket hiçbir şekilde sayılan eylemlere göz yummaz ve diğerlerini taciz eden her Üyenin hesabını askıya alır ya da sonlandırır. Ayrıca, ırklara, ulusal kökenlere, etnik kökenlere, dinlere, cinsiyetlere, yaşam tarzı seçimlerine, özürlere veya bu tarz diğer konulara dayanan her tür saldırı ve ayrımcılık kesinlikle yasaktır.
(3) Cinsel içerikli mesajların yollanması ya da iletilmesi ve/veya gösterilmesi ve/veya bu tarz şekilde konuşulmasıyasaktır. Şirket saldırgan olduğuna inandığı cinsel içerikli mesajların veya diğer içeriklerin yollanması ya da iletilmesini yasaklamıştır.
(4) Yasal olmayan, zararlı, tehdit içerikli, küfürlü, taciz içerikli, iftira niteliğinde olan, kaba, müstehcen, nefret içerikli, ırkçı, etnik açıdan veya diğer yönlerden sakıncalı her türlü içeriğin iletimi. Eğer Üyeler çevrim içi olarak müstehcen ve küfürlü dil kullanırlarsa, sembollerle veya diğer karakterlerle gizleseler bile, ya da diğer yasak davranışları sergilerlerse, uyarı alabilir veya geçici ya da süresiz olarak Oyunlardan veya Oyunların ilgili bölümlerinden çıkarılabilir ya da üyelikleri derhal sonlandırılır ve emniyet yetkilileri tarafından yürütülen hukuki mesuliyet ve/veya yasal takip ile karşı karşıya kalabilir.
(5) Sohbet alanlarında, “bozucu davranış” sergileme. Bozucu davranış Hizmet alanında bilinçli olarak normal diyalog akışına girmekle sınırlı olmamakla birlikte, buna dahildir.
(6) İsteyerek ya da istemeyerek yürürlükteki herhangi bir ulusal veya uluslararası kanun ve kuralın ihlali.
(7) Şirketin değiştirmesi için özellikle yetki vermediği üyelerin herhangi bir dosyayı değiştirmesi. Söz konusu hak sahibinin açık izni olmadan herhangi bir kişinin veya kuruluşun hak
(b) Hile Programları. Şirket macros, bots, veya screen emulators vb. hile programlarının kullanımına izin vermez.
(c) Program Açıklarının İstismarı. Tüm Üyelerin Oyunlarda, Platformların sistemi içerisinde herhangi bir program açığını istismar etmesi yasaklanmıştır. Herhangi bir ihlal hesabın sonlandırılması ile sonuçlanabilir.
Yukarıdaki bentlerde sayılan hususlar da dahil işbu Sözleşmede düzenlenen Üye yükümlülüklerinin ihlali halinde, Üye, hesabının Şirket tarafından derhal askıya alınacağını veya iptal edileceğini, bu sebeple, Şirketten hiç bir hak talebinde bulunmayacağını kabul eder. Üyenin sayılan yükümlülükleri ihlal etmesi halinde, Şirket’in ve üçüncü kişilerin söz konusu ihlal sebebiyle doğan her türlü zararı tazmin yükümlülüğü saklı kalmak üzere, tüm hukuki ve cezai sorumluluk münhasıran Üyeye aittir.

10. GİZLİLİLİK
Kişisel bilgilerinizin kullanımını ve korunmasını kapsayan, Mobil uygulama üzerinden erişim sağlayabileceğiniz Gizlilik Politikamız işbu Sözleşmenin ayrılmaz bir parçasıdır.

11. EBEVEYN KILAVUZU
Hizmetlerimizin kullanımı sırasında çocuklar için uygunsuz veya her yaştan bazı kullanıcılar için saldırgan dil veya diğer materyaller Hizmet yoluyla ulaşılabilir olabilir. Şirket diğer kullanıcıların, ailelerin ve vasilerin uygunsuz bulabileceği veya herhangi bir kullanıcının nahoş bulabileceği İçerik sağlamayacaklarını ya da içeriğe ulaşmayacaklarını garanti edemez. Şirket, prensip meselesi olarak, hiçbir oyuncu tarafından aktarılan materyallerin ve haberleşmelerin içeriğini önceden görüntülemez.

12. HİZMETİN KESİLMESİ
(a) Şirket zaman zaman bakım çalışmaları yapmak için düzenli olarak belirlenmiş aralıklarla ya da önceden uyarıda bulunarak veya bulunmadan Hizmeti kesme hakkını saklı tutar. Şirketin herhangi bir hizmet kesintisi, hizmette gecikmesi ya da herhangi bir sebeple performans hatasından sorumlu tutulamayacağını kabul etmiş oluyorsunuz.
(b) Hizmetin, Şirketin kontrolü dışında da kesilebileceğini ve istediğiniz zaman Hizmete ya da hesabınıza erişebilmenizin garanti edilmediğini kabul etmiş bulunuyorsunuz. Şirket makul kontrolü dışındaki hizmet kesilmesi, gecikmesi ya da herhangi bir sebeple performans hatasından sorumlu tutulamaz.
(c) Şirket bu hususta (a) ve (b) paragraflarında açıklanan durumlar ve herhangi bir Hizmet kesilmesi nedeniyle Oyunların Eşyalarının ve Oyun parası veya yeşil taşların satın alımlarının tümü ya da bir kısmını geri vermek zorunda değildir.

13. TAZMİNAT
İşbu Sözleşmeyi ihlal etmeniz halinde, Şirketin talebi doğrultusunda, Şirketi, hissedarlarını, ortaklarını, iştiraklerini, yöneticilerini, memurlarını, çalışanlarını, danışmanlarını ya da tedarikçilerini, dağıtımcılarını, içerik tedarikçilerini ve hizmet sunan diğer üçüncü kişileri tüm zararlardan, sorumluluklardan, kayıplardan, yargılardan, iddialardan mahsun kılacağınızı, Şirketin veya adı geçen üçüncü kişilerin maruz kaldığı veya kalması muhtemel veya Hizmeti kullanımınızdan veya sizin tarafınızdan bu Sözleşmenin ihlalinden kaynaklanan sonucu karşılamak için katlanacağı ya da ödemek, savunmak, anlaşmak zorunda kalacağı dava haklarından ve avukatlık ücreti ve masrafları dahil tüm giderlerden münhasıran sorumlu olacağınızı, ve her halükarda Şirketin ve anılan kişilerin zararını ödemeyi veya zarar görmesini engellemeyi kabul etmiş bulunuyorsunuz.

14. İPTAL
Eğer bu Sözleşmeyi ihlal eder veya kasten herhangi bir üçüncü şahsın fikri mülkiyet haklarını ihlal ederseniz, ya da bize verdiğiniz herhangi bir bilgiyi doğrulamak veya belgelemek mümkün değilse, ya da kendi takdirimiz dahilinde, Oyun esnasında Davranış Kurallarında veya Sözleşmede tarif edilen oyun ruhunun uygunsuzluğu ve/veya ihlaline karar verirsek Şirket bu Sözleşmeyi herhangi bir bildirime gerek duymaksızın derhal aslıya alabilir veya sonlandırabilir. Eğer Şirket bu Sözleşmeyi her ne şekilde olursa olsun sonlandırırsa, Oyunların Eşyaları, Oyun parası ve oyun yeşil taşları dahil harcanan ücretlerin iadesi olmaksızın hesabınıza erişiminizi kaybedersiniz. Hizmet veya hesabınız her ne nedenle ya da ne kadar süre iptal edilmiş veya sonlandırılmış olursa olsun, tarafınızca satın alınan hiçbir Oyun Eşyası, Oyun parası ve oyun yeşil taşları için yaptığınız masrafa ilişkin size geri ödeme yapılmayacaktır. Bu durumda, Şirketten hiç bir hak talebinde bulunmayacağınızı kabul etmektesiniz.
Başkan Online üzerinden yapılan her nevi işlem ve işlem bedelleri kullanıcının tasarruf ve sorumluluğundadır. Kullanıcı siteden sunulan ödeme işlemlerine ilişkin seçeneklerden kendisinin karar verdiği ve uygun bulduğunu kullanabilir. Kullanıcının bu ödeme alternatifi seçeneğin tabi olduğu teknik ve prosedürel kurallara uygunluğunu sağlama mükellefiyeti bizatihi kendisine aittir. Siteden ücret mukabili sunulan ürün ve/veya hizmetler Tüketicinin Korunması Hakkındaki Kanun ve Mesafeli Sözleşmeler Yönetmeliğinin ilgili hükümleri uyarınca elektronik ortamda anında ifa ve teslim edilen mahiyette olup bu ürün ve/veya hizmetler bakımından Mesafeli Sözleşmeler Yönetmeliği madde 15/1-ğ gereği cayma hakkı kullanılamaz.

15. UYGULANACAK HUKUK ve YETKİLİ MAHKEME
Başkan Online üzerinden yapılan reklamların içerik ve etkilerinden Başkan Oyunu sorumlu değildir. Başkan Oyunu güvenlik ilkelerini değiştirme ve güncelleme hakkını saklı tutar. Kullanıcı, üye ve ziyaretçiler bu bilgilerin kendilerince tebellüğ edildiğini; bu ilkeleri ve bunlardaki değişiklik ile güncellemeleri bilip kabul ettiklerini beyan eder.